04 marca 2018 19:47 | Aktualności

Walentynki w naszej szkole

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego z okazji Walentynek  odbył się pierwszy w naszej szkole - wieczorek filmowy dla uczniów klas najstarszych. W czasie jego trwania wyświetlony był film: "Jestem na tak ". W między czasie  uczniowie częstowali się smakołykami i pocornem, który przynieśli ze sobą oraz mogli lepiej się poznać rozmawiając na wszelkie tematy. Dobra zabawa i integracja trwały aż do 19.00. Warto podkreślić, że trudu przygotowania tego przedsięwzięcia podjęli się sami uczniowie, wykazując się dużą odpowiedzialnością i kreatywnością. Szczególne brawa należą się głównym pomysłodawczyniom i organizatorkom - dziewczynkom z naszego Samorządu Uczniowskiego. Opiekunkami były panie: E. Famulska  i B. Urbańska.

Jak co roku działała w naszej szkole poczta walentynkowa. Wszytkie kartki zostały dostarczone naszym uczniom.

Opracownie: E. Famulska