30 sierpnia 2017 10:23 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do wzięcia udziału w uroczystościach, które odbędą się  4 września 2017 r. od godz. 8.00  w Sulejowie.

Program obchodów 78 rocznicy bombardowania Sulejowa:

•  Msza Święta w intencji ofiar bombardowania oraz z okazji inauguracji roku szkolnego w Kościele P.W. Św. Floriana w Sulejowie
  •  Złożenie kwiatów pod pomnikiem przy ul. Krakowskiej. W tegorocznych obchodach udział wezmą: Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz oraz Kompania Honorowa Wojska Polskiego z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września  o godzinie 11. 00 w Szkole Podstawowej w Łęcznie.

Zapewniamy dowóz dzieci na godz. 8.00 do Sulejowa oraz na godz. 11.00 do Szkoły Podstawowej w Łęcznie:

po godz.7.00 – objazd autobusów po wszystkich miejscowościach w celu dowiezienia dzieci na Mszę Św. Kościele P.W. Św. Floriana w Sulejowie

po godz. 10.00 – przejazd autobusu przez wszystkie miejscowości w celu dowiezienia dzieci na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Łęcznie.

Uwaga!

W związku z uroczystościami, które będą miały miejsce w Sulejowie 4.11.2017r. próba generalna i występ uczniów kl. VII zostają odwołane.