03 lipca 2017 19:24 | Aktualności

Pożegnanie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 roku w sali gimnastycznej  Szkoły Podstawowej  w Łęcznie odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017.

W tym dniu zasłużeni otrzymali z rąk Pani Dyrektor Beaty Purgał dyplomy i nagrody.  Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim zdobycia nowych umiejętności, wspaniałych osiągnięć w nauce i sporcie, jak także konkursach szkolnych i pozaszkolnych oraz podziękowała uczniom za pracę na rzecz szkoły. Klasa V otrzymała puchar szkoły w zasłudze za najwyższą frekwencję, średnią oraz wkład w akcje charytatywne.

Rodzicom podziękowała za zaangażowanie w życie klas i całej szkoły, a nauczycielom i dzieciom za bardzo ciężką pracę podczas całego roku szkolnego.

Po uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa promocyjne a uczniowie z najwyższą średnią świadectwa z czerwonym paskiem.

Na koniec uroczystości  wszyscy obecni obejrzeli kabaret w wykonaniu koła teatralnego "Suflerek"  z naszej szkoły pod kierownictwerm p. E. Famulskiej , który rozbawił wszytkich do łez.

Udanych wakacji  !!!!!!!