03 lipca 2017 19:10 | Aktualności

Podsumowanie projektu "Młody Obywatel" w kl. VI

Dnia 21 czerwca 2017r. w Ośrodku Wczasowym YMCA w Kurnędzu nastąpiło podsumowanie projektu "Młody Obywatel" , którego koordynatorem był radny  - pan Michał Gaczkowski. Odbiorcami programu byli uczniowie kl. VI . Uczetniczyli w warsztatach "Młody obywatel rozmawia" i w wycieczce do Urzędu Miejskiego w Sulejowie w ramach zajęć "Urząd od podszewki."

Uczniowie klasy VI , radny pan Michał Gaczkowski , dyrektor Szkoły Podstawowej w Łęczni e- p. Beata Purgał  oraz nauczyciele: Iwona Krajewska i Jarosław Sarlej zebrali się na uroczystym ognisku.

Pan Michał Gaczkowski oraz pani dyrektor wręczyli dzieciom  dyplomy uczestnictwa w projekcie.

Atrakcją było spotkanie z instruktorką harcerstwa , która w niezwykle interesujący sposób opowiadała o działalności harcerzy, historii harcerstwa w Polsce oraz o swoich licznych podróżach. Uczestnicy spotkania wzięli również udział w zabawie "BUM".

Opracowanie:

I. Krajewska