30 listopada obchodzimy w naszej szkole Andrzejki - zapraszamy na kiermasz ciasteczek z wróżba , wróżby dla klas 0-III oraz dyskotekę andrzejkową dla klas IV- VIII

Christmas cards throughout Europe

Nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym dołączyła do projektu „Christmas cards throughout Europe” we współpracy z Punktem Informacji Europejskiej w Piotrkowie Trybunalskim. W ramach projektu uczniowie będą przygotowywali własnoręcznie kartki świąteczne w języku angielskim wraz z życzeniami i informacjami jak w naszym kraju obchodzone są święta Bożego Narodzenia. Stworzone przez uczniów kartki zostaną wysłane do krajów Unii Europejskiej. Życzenia i kartki, które otrzymamy z innych krajów pomogą nam w stworzeniu np. Kalendarza Adwentowego. Dzięki współpracy uczniowie będą mieli możliwość zapoznać się z kulturą i tradycjami innych krajów oraz sprawdzić swoje umiejętności na poziomie czytania i pisania w języku angielskim.

oprac. J. Newereńczuk