30 listopada obchodzimy w naszej szkole Andrzejki - zapraszamy na kiermasz ciasteczek z wróżba , wróżby dla klas 0-III oraz dyskotekę andrzejkową dla klas IV- VIII

Akademia Dojrzewania Lactatyd

Ogólnopolski Program Profilaktyki Zdrowotnej dla Dziewcząt „Akademia Dojrzewania” to program przygotowany z myślą o uczennicach w wieku 10-15 lat. Celem programu jest wsparcie nauczycieli w realizacji zajęć lekcyjnych z nastolatkami w ramach przedmiotu „wychowanie do życia w rodzinie” ujętego w podstawie programowej kształcenia ogólnego. Przeprowadzenie takich spotkań z młodzieżą to trudne zadanie, dlatego zespół "Akademii Dojrzewania" przygotował specjalny zestaw narzędzi mający na celu wsparcie pedagogów w realizacji zagadnień związanych z okresem dojrzewania. Ta inicjatywa edukacyjna pozwoli nastolatkom lepiej sobie radzić z problemami związanymi z dorastaniem i dojrzewaniem. Szkoła Podstawowa w Łęcznie dołączyła do programu.